top of page

O nas

Wszystko zaczęło się od marzeń: o sile, wiedzy i umiejętnościach. Inicjatywa Szaleni Samuraje Go powstała we wrześniu 2020, założona przez Tomasza Andrzejewskiego. Spotkamy się online co tydzień (oraz prywatnie w różnych miastach, np. w Klubie Go nad Odrą we Wrocławiu co sobotę, w każdy czwartek w klubie Crux w Warszawie) i tworzymy wyjątkowe spotkania przeznaczone dla wszystkich chętnych, niezależnie od ich poziomu zaawansowania i możliwości. Bez względu na to, czy jesteś amatorem, czy zaawansowanym graczem, uwolnij swój potencjał i trenuj z nami, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Aktualnie Centrum Edukacyjne Gry Go "Szaleni Samuraje" ma ponad 200 członków, z czego ponad 70 z nas aktywnie uczestniczy w wykładach i warsztatach. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz poznać osoby z Twojej okolicy i pograć oraz pouczyć się razem!

Są to osoby z następujących miejscowości (alfabetycznie / ilość osób / stan na 30 czerwca 2021 - gdzie dodatkowe 70 osób nie podało miejscowości skąd pochodzi):

Będzin (3), Białystok (4), Bielsko-Biała (1), Chmielnik (2), Częstochowa (1), Dąbrowa Górnicza (1), Dziedzice (1), Filipów Drugi (1), Gdańsk (10), Gdynia (3), Gliwice (3), Głojsce (1), Golub-Dobrzyń (1) Gowarzewo (1) Kalisz (1) Kamyk (2) Katowice (3) Kielce (1) Konin (2)
Kościan, pow. kościański (1) Kraków (4) Krotoszyn (1) Kutno (1) Lublin (1) Łomża (2) Łódź (12) Michałowo (1) Mierzyn (1) Mikołów (1) Olsztyn (1) Ostrów Mazowiecka (1) Ostrów Wielkopolski (1) Piaseczno (1) Piekary Śląskie (1) Poznań (13) Przemyśl (1) Radom (1) Rzeszów (1) Sulejówek (1) Szczecin (5) Świdnica (2) Świętoszów (1) Warszawa (27) Włocławek (1) Wrocław (6) Wyszków (1) Zabrze (2) Zakopane (1) Ząbkowice Śląskie (1) Zbiersk (1) Żabia Wola (1)

Nasza historia i osiągnięcia

Lipiec 2022 (08.07.2022)

Utworzenie Federacji Inicjatyw Goistycznych

Utworzenie Federacji Inicjatyw Go w Polsce (FIGo), która umożliwia wszystkim klubom Go w Polsce wymianę informacji i doświadczeń z przeprowadzonych imprez, wspólną pracę nad inicjatywami Go, pomoc klubom i stowarzyszeniom w ubieganiu się o fundusze unijne, a także współpracę w rozwiązywaniu problemów
i podejmowaniu wspólnych projektów.

Nasi partnerzy

AI Sensei

Klub Go Nad Odrą z Wrocławia

Klub Go "Atari"
z Opola

bottom of page