top of page

Prace domowe - metoda fiszek

Zaktualizowano: 18 paź 2020
Nasz system treningowy to zintegrowana nauka z powtarzaniem w odstępach czasu ze starannie zaprojektowanymi zadaniami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nauce stojącej za powtarzaniem z odstępem czasu, na dobry początek przeczytaj proszę http://en.wikipedia.org/wiki/Spaced_repetition


1. Rozpoczęcie pracy z naszymi pracami domowymi


Pobierz i zainstaluj darmowe oprogramowanie Anki. Jest to program, który ułatwia naukę i zapamiętywanie za pomocą metody przeglądania fiszek.


Program jest dostępny na każdy rodzaj urządzenia i system operacyjny. Strona to https://apps.ankiweb.net/


2. Pobierz plik z kolekcją kart


Pobierz na urządzenie, rozpakuj, zapisz w dogodnym miejscu i otwórz za pomocą programu Anki.


Demo:


Cho Chikun Life&Death demo
.zip
Pobierz ZIP • 3.76MB


3. Wybierz talię i określ swoją taktykę nauki

Przykładowo, talia Cho Chikun Life&Death została przygotowana przeze mnie dla Was. Talia Basic Corner Shapes dawno temu zrobił pewien internauta.


Ustalcie sobie cel przejrzenia 10 kart dziennie z danej talii i zobaczycie, jak po miesiącu czasu będziecie mieli kształty i zagadnienia w małym paluszku, a podczas gier nic Was w danym temacie nie zaskoczy :)


4. Nasza inicjatywa Szalonych Samurajów


Zgodnie z naszą misją, wspieramy się wzajemnie - będziemy tworzyć kolejne karty do talii i talie różnych zagadnień i dla różnych poziomów siły. W ramach naszej grupy będziemy się nimi dzielić i rozwijać. Sądzę, że w krótkim okresie czasu możemy naprawdę stworzyć piękną bibliotekę Fiszek do nauki Go Szalonych Samurajów! (manual dla chcących na stronie https://leananki.com/how-to-use-anki-tutorial/) Dajcie znać proszę na grupie lub w komentarzu jak to Wam działa i czy instrukcje są jasne i przejrzyste.


5. Prace domowe501 Opening Problems
.7z
Pobierz 7Z • 1.56MB167 wyświetleń0 komentarzy

Opmerkingen

Beoordeeld met 0 uit 5 sterren.
Nog geen beoordelingen

Voeg een beoordeling toe
bottom of page