top of page

Zostaliśmy Stowarzyszeniem Centrum Edukacyjnym Gry Go "Szaleni Samuraje" i otrzymaliśmy grant!

Zaktualizowano: 30 sie 2021

Prężnie się zmieniamy!

Nasza inicjatywa Szalonych Samurajów Go istnieje już 30 tygodni!

Od 6 października, pierwszego spotkania w Warszawie, przeprowadziliśmy 23 wykłady i zorganizowaliśmy również trzydniowe Zimowe Warsztaty Go, w których wzięło udział 12 osób. Na wiosnę zakończyliśmy turniej internetowy "Bushido" dla osób początkujących (DDK), które nigdy nie brały udziału w turnieju (również 12 uczestników).

Mam przyjemność poinformować, że Szaleni Samuraje formalnie są już zarejestrowanym stowarzyszeniem Centrum Edukacyjne Gry Go "Szaleni Samuraje", gdzie naszą misją jest uczenie nowych i początkujących graczy oraz promowanie tej wspaniałej gry.


Równocześnie, po 3 miesiącach prac nad projektem, nasze Centum Edukacyjne otrzymało grant na projekt "Promowanie starochińskiej strategicznej gry planszowej Go/Weiqi/Baduk" ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu Ośrodek Wsparcia ekonomii Społecznej.

Od 20 maja do 31 sierpnia, przez trzy miesiące, zaczynamy online cotygodniowe darmowe dwugodzinne wykłady (każdy czwartek wieczór) oraz godzinne warsztaty (każda niedziela rano). Pozwolą one osobom, które chcą poznać Go, przejść od gier na planszy 9x9 do 19x19 oraz poznać w praktyce podstawowe techniki gry. Wykłady i warsztaty zakończą się formalnym turniejem internetowym dla początkujących, z nagrodami (książki, sprzęt oraz lekcje indywidualne). Ogłoszenie wydarzenia wkrótce. Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie przy pracy przez ostatnie pół roku ! :) A poniżej...nasze nowe logo :)


28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page