top of page

Koniec projektu "Promowanie starochińskiej strategicznej gry planszowej Go"

Zamkneliśmy projekt "Promowanie starochińskiej strategicznej gry planszowej Go" Działo się, i to bardzo pozytywnie. Pojawiły się ponad 92 osoby, maksymalnie w jednym wykładzie wzięło udział 71 osób a w warsztatach 45 osób, łącznie z ponad 46 miejscowości , gdzie ogłoszenie i "marketing" trwał tylko 2 tygodnie.

W turnieju wzięło udział 28 osób.

Z zadań, które sobie postawiliśmy w projekcie, przeprowadziliśmy:

- od 20 maja do 19 sierpnia, Sasha Yeroshkin dał ponad 30 godzin, 15 wykładów dostępnych dla początkujących. Przeszli z plansz 9x9 na 19x19 oraz otrzymali fundamenty fuseki z podstawami joseki, chuban z podstawami strategii i taktyk, oraz podstawę yose

- od 23 maja do 22 sierpnia, przeprowadziłem 13 warsztatów jednogodzinnych z omówienia joseki, fuseki i chuban i omawialiśmy gry

- przeprowadziliśmy II Turniej Internetowy dla Początkujących „Bushido”, gdzie tylko debiutanci, którzy nie znali gry przed warsztatami otrzymali nagrody: 13 godzin indywidualnych lekcji oraz zestaw do gry dla osoby, która zajeła najwyższe miejsce wśród "początkujących" (czyli nie osoba z podium turnieju). Większość gier została omówiona na zajęciach i warsztatach, co spotkało się z bardzo pozytywnym feedback'iem od uczestników.

Dziękuję wszystkim za pomoc! Szczególnie Sasha Yeroshkin, Konrad Hałas, Sveta Saltan, Eliot Sebastian Beker, Sebastian Ładosz, Marcin Naróg, Łukasz Struzik, Paweł Kozioł, Paweł Barszcz, Kasia Viri M-k, Krzysztof Knoot Reutt, Karolina Ślusarczyk, Tomaszowi Golisowi za stworzenie dużej ilości pozytywnej energii, która pozwoliła to wszystko rozkręcić, przeprowadzić, skoordynować z dużą radością i pozytywnymi emocjami oraz zebrać feedback na przyszłość.

To był dla mnie zaszczyt móc pracować w tym projekcie z Wami! Dziekuję za wsparcie!19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言

評等為 0(最高為 5 顆星)。
暫無評等

新增評等
bottom of page